Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

ZonePrint s.r.o.
Nové sady 31
(provozovna)
tel: 777 267 170 - 734 446 202
info(a)zoneprint.cz
- Volejte nám celý den od 8:00 - 19:00

NOVINKY

arr3Změna provozovny - jsme v centru Brna!Od 13.7.2017 je provoz přestěhován na novou adresu, v centru Brna, Nové sady 31. Ulice Nové sady je... arr3Začínáme ve velkém!První článek na začátek. Je to tak, otevřeli jsme pro Vás nový e-shop.   E-shop s tiskovými... arr3Problematika power banek a jejich kapacitPřečtěte si nový článek věnovaný tématice menších kapacit, než je uvedeno výrobcem. Je to chyba,... arr3Nový článek - Anatomie vizitkyPřidali jsme nový článek do sekce - Nápady a inspirace. Jsou Vaše vizitky anatomicky správně? Mají... arr3Nový článek v blogu - 4 tipy ja vytunit nejenom vánoční dárky!Zajímáte se jak vylepšit Vaše dárky na letošní Vánoce? Čtěte v našem blogu!...

Blog

Grafik Mohamed Achraf - stojí za shlédnutí!

29. 10. 2017 | Nápady a inspirace

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakým procesem vznikne logo? Říkáte si, ''Jak to někdo dokázal vymyslet?''. Muhamad Achraf Vám to vše nádherně předvede, nevídanou formou.

celý článek

4 tipy ja vytunit nejenom vánoční dárky!

23. 10. 2017 | Nápady a inspirace

Co dodá punc dárku, ať je pro kohokoliv a je jakýkoliv? Balící papír A... visačka! Visačky jdou použít i na jiné účely než na dárky, třeba i zmiňováné zavařovačky?

celý článek

UV mašina MUTOH 626UF v prodeji

16. 10. 2017 | Novinky ze světa tisku

Perfektní mašina od Mutohu jde do prodeje, co nabízí oproti své starší sestry 426UF?

celý článek

Anatomie vizitek, máte je správně?

16. 10. 2017 | Nápady a inspirace

Hledáte základy návrhu opravdu dobré vizitky, která Vašemu klientovi předá potřebné informace? Tady jsme ho pro Vás našli.

celý článek

Slovníček pojmů (příprava podkladů + polygrafie)

13. 03. 2017 | Tipy & Triky

Jste v polygrafii nováček, nebo nerozumíte všem pojmům, které uvádíme? Nevadí! Máme pro Vás slovníček.

celý článek

Jak správně vytvořit data pro tisk samolepek

13. 03. 2017 | Tipy & Triky

Ne vždy je jednoduché vše připravit odborně, tak aby vše klaplo a obě dvě strany byly plně spokojené. Natož, pokud nejste grafik. Ale s námi to zvládnete!

celý článek

Jak správně připravit korektní PDF data

13. 03. 2017 | Tipy & Triky

Rádi šetříme práci i peníze a aby šla práce od ruky, je třeba připravit data co nejlépe. K tomu Vám pomůže následující seznam potřebných pravidel.

celý článek

Jak je to s problémem kapacity power banek?

24. 02. 2017 | Zajimavosti

Někteří z Vás jistě zaslechli o zavádějících informacích o kapacitě power banek. Ti , kteří ne, tak zde uvedu základní nastínění problematiky kapacity.

celý článek