Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

ZonePrint s.r.o.
Nové sady 31
(provozovna)
tel: 777 267 170 - 734 446 202
info(a)zoneprint.cz
- Volejte nám celý den od 8:00 - 19:00

NOVINKY

arr3Změna provozovny - jsme v centru Brna!Od 13.7.2017 je provoz přestěhován na novou adresu, v centru Brna, Nové sady 31. Ulice Nové sady je... arr3Začínáme ve velkém!První článek na začátek. Je to tak, otevřeli jsme pro Vás nový e-shop.   E-shop s tiskovými... arr3Problematika power banek a jejich kapacitPřečtěte si nový článek věnovaný tématice menších kapacit, než je uvedeno výrobcem. Je to chyba,... arr3Nový článek - Anatomie vizitkyPřidali jsme nový článek do sekce - Nápady a inspirace. Jsou Vaše vizitky anatomicky správně? Mají... arr3Nový článek v blogu - 4 tipy ja vytunit nejenom vánoční dárky!Zajímáte se jak vylepšit Vaše dárky na letošní Vánoce? Čtěte v našem blogu!...

O nás
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu společnosti ZonePrint s.r.o.

 

Jsme brněnská tiskárna nabízející své služby on-line. Tyto služby se snažíme dodávat v co nejkratších termínech po celé České Republice prostřednictvým kurýrních služeb a sítí výdejen.

Hlavní myšlenkou tohoto e-shopu je nabízet tiskové služby široké veřejnosti a za nízké ceny. Důležitá je pro nás i otázka portfólia, které se snažíme mít co nejširší. Zkrátka vše pod jednou střechou. Myslíme si, že cesta tímto směrem šetří čas naším zákazníkům při hledání různých typů služeb, které u nás najde na jednom místě. Tímto také vylučujeme určitou technologickou závislost na dodavatelích, neboť 95% služeb jsme schopni zajistit sami za pomocí našeho strojového parku a odborného personálu.

ZonePrint v pár bodech

  • Kvalitní tisk za rozumnou cenu
  • Výrobní technologie pod jednou střechou
  • Velký rozsah služeb
  • Osobní přístup
  • U potisku předmětů objednávka už od 1 kusu
  • Řídíme se mottem: ''Nic není nemožné.'' - atypické zakázky neodmítáme a snažíme se vyrobit opravdu vše.

 

Chápeme, že přes internet nemůžete se podívat k nám do provozu a nasát specifickou vůni tiskových barev, kterou voní každý tiskař po příchodu domů, a tak bude stačit zatím aspoň pár fotek.